Defne Samyeli tarzıyla tam not aldı! Mücevherlerinin fiyatı dudak uçuklattı

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve fit hali ile magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Defne Samyeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Fiziği ve güzelliğiyle sık sık adından söz ettiren ünlü sunucu ve şarkıcı son olarak hayranlarıyla buluştu.

MALDİVLER’E GİTMİŞTİ

Oyunculuk, sunuculuk deneyimlerinin yanında şarkıcılık deneyimi de bulunan ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda Maldivler’e gitmişti. Maldivler’e giden ünlü isim, keyifli anlarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

POZLARI GÖZ KAMAŞTIRDI

Maldivler’e tatile giden Defne Samyeli, bikinili pozlar vermeyi ihmal etmemiş ve ardı ardına iddialı paylaşımlar yapmıştı. Ünlü şarkıcının karelerine, hayranları tarafından beğeni ve yorum yağmıştı.

MİLYONLUK MÜCEVHERLERLE GÖZ KAMAŞTIRDI

Defne Samyeli, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da hayranlarıyla buluştu. Komedi Kulübü’nde sahneye çıkan Samyeli, yoğun ilginin olduğu gecede tarzıyla izleyicilerden tam not aldı. Kırmızı renkli bir sahne kostümü tercih eden Defne Samyeli’nin mücevherleri göz kamaştırdı.

FİYATI DUDAK UÇUKLATTI!

Ünlü mücevher tasarımcısı Karun Kiraç’ın nadir safir taşlardan ve pırlantalardan hazırladığı gerdanlık, Defne Samyeli’ye özel tasarlandı. Defne Samyeli’nin gecede kullandığı bu mücevherlerin yaklaşık 3 Milyon TL olduğu konuşuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir